App-Connect

whatsapp-butonu 

VOLKSWAGEN APP-CONNECT AKTİVASYONU

Volkswagen marka araçlarda "App-Connect" menüsüne girince ekranda, "Bir etkinleştirme kodu yardımıyla fonksiyonu kullanıma açabilirsiniz. Lütfen yetkili satıcınıza başvurun" yazısı çıkar.

Bu uyarıyı gösteren araçların App-Connect desteği var demektir. Bu cihazların neredeyse tamamına yazılım ile ünite sökülmeden, herhangi bir aparat takılmadan veya şase yanıltma işlemi gibi araca zarar verecek işlemler yapılmadan orjinal SwaP'lama yöntemi ile aktivasyon yapılır. Servis güncellemelerinde gitmez ve aracınızı garanti dışı bırakmaz.

Not: Apple CarPlay ve Android Auto üzerinden YouTube,Netlix ve Video aktarımı gibi sürüşünüzü tehlikeye atacak uygulamaları yansıtamazsınız. Yansıtmanız için telefonunuza işlem yaptırmanız gerekmektedir. İşletmemizde telefonlara herhangi bir yazılım veya uygulama yükleme yapılmamaktadır. Sadece App-Connect Aktivasyonu yapmaktayız. App-Connect aktivasyon ücreti 750₺.

APP-CONNECT AKTİVASYON PAKET İÇERİĞİ:

  • Apple CarPlay
  • Android Auto
  • Mirrorlink
  • Sesli Komut (VW Voice Control)
  • Performans Göstergeler (Anlık KW, Turbo Basıncı,G-Force Göstergesi ve Laptimer)
View as Grid List
Sort by
Display per page

2019 Volkswagen Passat B8.5 Kablosuz Apple CarPlay Aktivasyonu

Bu sayfada 2019 yılında üretilen Volkswagen Passat B8.5 için Kablosuz CarPlay aktif etme / Kablosuz Apple CarPlay aktivasyonu hakkında bilgiler bulacaksınız.
$45.00 $30.00

App-Connect - Volkswagen Arteon

Remote Activations for Volkswagen Arteon with MIB2 Units Apple CarPlay Android Auto Performance Menu & Laptimer Voice Control
$45.00

App-Connect - Volkswagen Beetle

Activating Volkswagen Beetle App-Connect Package Included: - Apple Carplay - Android Auto - Mirrorlink
Call for pricing

App-Connect - Volkswagen Caddy

Volkswagen Caddy App-Connect Aktif Etme Paket İçeriği: - Apple Carplay - Android Auto - Mirrorlink
$119.00 $60.00

App-Connect - Volkswagen Jetta (2015 - )

Volkswagen Jetta App-Connect aktif etme işlemi. Bu işlemle açılan özellikler: Apple Carplay / Android Auto / Mirrorlink / Sesli Komut
$54.00

App-Connect - Volkswagen Scirocco (2015 - 2017)

Volkswagen Scirocco App-Connect aktif etme / etkinleştirme işlemi. Bu işlemle aracınızda Apple Carplay / Android Auto / Mirrorlink / Sesli Komut özellikleri açılır.
$54.00